Camry Blender | CR 4088 | Tabletop | 1800 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Piano Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 4088
- Saadavus: 3
-
63€
Camry Blender | CR 4088 | Tabletop | 1800 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Piano Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Juhtme pikkus | 1.28 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Labade arv | 6 |
| Materjal, kann(ud) | Glass |
| Net weight | 3.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | CR 4088 |
| Suur kann | 1.5 L |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| Toote värv | Piano Black |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













